•  

HISTÓRIA FIRMY

Narimex – 30 ROKOV NA SLOVENSKOM TRHU

Spoločnosť Narimex, spol. s r.o. Bratislava bola založená v máji roku 1990. Od svojho vzniku sa zaoberá predajom ručného elektrického, pneumatického, hydraulického a vysokofrekvenčného náradia a príslušenstva, nástrojov, kotviacej techniky, technických kief, brúsnych materiálov, komunálneho náradia, momentových kľúčov, a ochranných pracovných prostriedkov.

Spoločnosť Narimex spol. s r.o. sa zameriava na predaj vysokokvalitného náradia dovážaného hlavne od nemeckých a amerických výrobcov. Vysoké úžitkové vlastnosti uvedeného sortimentu náradia sú určené pre veľkosériovú a hromadnú priemyselnú výrobu a energetickú výrobu a údržbu. Hlavnými odberateľmi tohto druhu náradia sú podniky zamerané na priemyselnú výrobu, oceliarne, strojárne, energetika automobilový priemysel a pod.

Spoločnosť Narimex, spol. s r.o. poskytuje svojim klientom široký zákaznícky servis, ktorý pozostáva z poradenskej činnosti ku všetkým predávaným značkám náradia, ich spoločnej špecifikácii s klientom, poskytnutia vytipovaných vzoriek náradia a nástrojov, ich nasadenia do výroby a technologického dozoru počas skúšobnej prevádzky. Technické školenia v rámci daného sortimentu sú pre obslužný personál klienta samozrejmosťou. Organizujú sa v spolupráci s výrobcami a slúžia okrem vyškolenia personálu na výmenu informácií použiteľných vo vývoji a výrobe náradia a nástrojov u dodávateľa.

V spoločnosti kladieme vysoký dôraz jednak na kvalitu poskytovaných služieb a riešení, ako aj na kvalitu procesov a interného fungovania spoločnosti. Z tohto dôvodu sme pristúpili k zavedeniu systému manažérstva kvality v zmysle medzinárodnej normy ISO 9001:2009, systému enviromentálneho manažérstva ISO 14001:2005 a systému manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci ISO 18001:2009

Od roku 1991 vykonáva spoločnosť Narimex, spol. s r.o. pozáručný servis ručného elektrického náradia BOSCH. Počas dlhoročného pôsobenia servisu sa opravovaný sortiment rozšíril o závitoreznú techniku REMS, ručné elektrické náradie DeWALT, vzduchové náradie BOSCH a nitovaciu techniku GESIPA. Od roku 2001 poskytuje spoločnosť vo svojom kalibračnom  laboratóriu svojim klientom akreditovanú kalibráciu momentových kľúčov do 4.600 Nm a opravy momentových kľúčov a násobičov momentov GEDORE a RAHSOL. V roku 2013 sme získali od TŰV certifikované Oprávnenie na opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky.

Od roku 2001 poskytuje spoločnosť Narimex, spol. s r.o. pre svojich klientov možnosť vytvorenia konsignačného skladu priamo u odberateľa a byť z tohto skladu zásobený formou interných žiadaniek a výdajok. Konkrétny projekt bol realizovaný v spoločnosti SES Tlmače, kde sa v priebehu od roku 2001 podarilo dosiahnuť priame on-line zásobovanie jednotlivých prevádzok resp. náraďovní bez medziskladov, a tým klientovi ušetriť nemalé finančné prostriedky vynakladané na skladové zásoby a personál na oddelení nákupu a skladového hospodárstva.

Spoločnosť Narimex, spol. s r.o. vedie vo svojich skladoch viac ako 77.000 položiek v rámci segmentu náradia a nástrojov, komplexná ponuka však obsahuje od všetkých súčasných dodávateľov viac ako 150.000 položiek, ktoré je možné v krátkom čase dodať klientom. Spoločne s poskytnutými službami je to taká rozsiahla ponuka, z ktorej si každý priemyselne orientovaný užívateľ dokáže vybrať.

 

Táto webstránka používa súbory cookies
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie.
Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.
Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.

Viac informácií Odmietnúť Povoliť výber Povoliť všetko